Dílna Roman

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Tak tady máte něco do nového roku. Chce to trochu trpělivosti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

EDIT: Neaktuální odkaz smazán. Aktuální verze je na http://modely-msts.cz/traterw.html


Přeji příjemnou zábavu ;)
Vlastik

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Vlastik »

Trat jsem si prošel,je to pěkné,se scénáři už je to horší:
Obrázek
Přitom mám všechna vozidla.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Tohle se bohužel děje i u jiných tratí a scénářů . Zkus jen otevřít aktivitu v editoru a uložit. Já žádné neveřejné modely nepoužil a hlavně když by se jednalo o vozidlo, tak Ti ho to vypíše.... A hlavně se mi to stávalo po změně skripta návěstidel.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

EDIT: Neaktuální odkaz smazán. Aktuální verze je na http://modely-msts.cz/traterw.html

Zkuste tuto opravu. Smazal jsem jednu soupravu z koleje kryté ranžírkou. Ty mi v jedné verzi skript nefungovaly a je možné, že poslední uložení scénářů bylo v této verzi..
Vlastik

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Vlastik »

Tak to tím bylo,už to fachčí,opravu doporučuji:

Obrázek
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

To jsem rád a omlouvám se :) . Chybička se vloudila . Ale doporučuji aktivitu R 441 :lol:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Jelikož se mi doneslo, že Tomáš chystá rekonstrukci trati v tom nejkrásnějším úseku, dodělal jsem potřebnou verzi sloupů TV, ať to stojí za to ;)
Modely jsou komplet hotové včetně LODů 32/64/128/256/512.


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Josef72 »

Jo, pěknej model dělá pěkná textura.
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Dílna Roman

Příspěvek od mube »

No, tak to je bomba :D
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Baltazar »

Romane, chcem Ti poďakovať za túto Tvoju testovaciu trať. Som z nej naozaj nadšený. Úprimne musím povedať, že takto som si ešte všetky vymoženosti čo ponúka momentálne RW nevychutnal. Klobúk dole a veľká vďaka že si sa s ňou podelil. Viem že to asi nebude reálne, ale bolo by fantastické, ju o kúsok predĺžiť, prípadne pridať nejakú krátku lokálku, niečo na spôsob Koblitzer a získať tým aj keď vymyslenú ale CZ trať.
Ešte raz dík.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Trochu jsem si hrál s texturama a udělal jsem novou pro kolej zarostlou trávou.
Hned jsem ji vyzkoušel v trati ...
Myslím, že se bude hodit. Nahradí původní šílenou texturu (SZDC_kolej_drevo_06) .
Také jsem udělal nějaké opravy v trati aby korektně fungovala s novou verzí návěstidel a vytvořil scénář s ZSKKC Eas 81. Pro ty , kdo májí Tauruse, bude i ve verzi s těmito lokomotivami, pro ostatní bude s defaultní BR 101.
Po aktualizaci ovšem bude trať plně funkční už jen pro majitele TS 2013 de luxe . Používám v rámci optimalizace vegetaci z addonu Munich - Augsburg, vyházel jsem ty původní stromy.
Snad do konce týdne bude hotovo.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

Re: Dílna Roman

Příspěvek od drew »

Roman píše: ...Také jsem udělal nějaké opravy v trati aby korektně fungovala s novou verzí návěstidel a vytvořil scénář s ZSKKC Eas 81. Pro ty , kdo májí Tauruse, bude i ve verzi s těmito lokomotivami, pro ostatní bude s defaultní BR 101. Po aktualizaci ovšem bude trať plně funkční už jen pro majitele TS 2013 de luxe
Ahoj, prosím a nechtěl bys vytvořit balíček addonů k této trati? Přiznám se k tomu, že na velikosti (balíčku) mi nezáleží a naopak nechci stahovat celé Vlastovy Trackrules jen proto, abych měl jedno, které používáš. Co ty na to?

Za komunitu "rychlého internetu" předem i zadem děkuji :-D
drew
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
---::| mapa MODRAVA - nejlepší na dlouhé jízdy |::---
MSTS->Trainz...TS2009->RW3...TS2013DeLuxe @ iPentium Dual E2220; nV GTX285; W7homeSP1
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Tak někdy během zítřka čekejte aktualizaci Testovací trati včetně dvou nových scénářů s ZSSKC Eas 81. Pro majitele Taurusů bude i verze s těmito lokomotivami.
Znovu upozorňuji, že Trať bude po aktualizaci plně funkční jen s novou verzí návěstidel a objekty z addonu Munich - Augsburg obsaženého v TS 2013 De Luxe.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Obrázek

Tak slíbená aktualizace: EDIT: Neaktuální odkaz smazán. Aktuální verze je na http://modely-msts.cz/traterw.html
Opět upozorňuji, že trať je plně funkční pouze s addonem Munich - Augburg od RSC. Ten je součástí TS 2013 . Bez této trati by to mělo jít spustit (výměna denní doby je aktuální), ale budou vám chybět objekty :( .
Aktualizace obsahuje dva scénáře pro nové vozy ZSSKC Eas81 , ke stažení zde: http://modely-msts.cz/railworks.html
Pro majitele lokomortiv Taurus je připravena verze s těmito lokomotivami, ke stažení tady: http://www.ulozto.cz/xeJkpnS/scenare-eas-taurus-rwp
Dále doporučuji novou verzi návěstidel od Vlasty, více zde : http://railsimulator.simtrains.eu/viewt ... =240#p6887

Snad jsem tam přibalil vše...
Spíš než vlastní trati, věnoval jsem se optimalizaci objektů pro větší výkon a výměně těch starých za nové, využívajících možnosti TS 2013. Též komplet překopána databáze trati, použito nové, jednotné pravidlo a původní kolejivo, které má nově nadefinované zvuky trati. Načítání scénářů u mně nepřesáhlo 40 s.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Josef72 »

Díky.
ilidianos
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 02. pro 2010 14:24:07

Re: Dílna Roman

Příspěvek od ilidianos »

Mhh a da se nejak udelat to aby se mi updatovaly pouze ty navestidla a to ostatni co neni z MA a zbytek veci ktery jsou z MA addonu tam nebyly a zustaly tam ty dosavadni ?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

ilidianos píše:Mhh a da se nejak udelat to aby se mi updatovaly pouze ty navestidla a to ostatni co neni z MA a zbytek veci ktery jsou z MA addonu tam nebyly a zustaly tam ty dosavadni ?
Odpovím jednoduše . NE. A ani se tím nebudu zabývat. Uz jsem to prezentoval dříve, nikomu to nenutím . Kdo má zájem, musí se přizpůsobit ;-) .
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Baltazar »

Romane, díky za update.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Roman

Příspěvek od Roman »

Ještě doplním to předešlé psané z mobilu...
Pokud nevlastníte TS 2013 de luxe nebo komerční addon Munich - Augsburg , musíte se spokojit s původní verzí verzí tratě s defaultními objekty. Ta zůstane funkční i s novou verzí návěstidel. Já už nevím jak to příště napsat... Jednoznačně jsem uvedl, že trať bude po aktualizaci plně funkční pouze s addonem Munich - Augsburg. Stejně se najdou lidi, kteří to stáhnou a budou se divit, že to nejde. A nebo budou navrhovat, abych trať nechal s defaultními objekty. Jenže to já neudělám z jednoho prostého důvodu a to, že by trať nevypadala po grafické stránce a nebyla optimalizovaná co do výkonu jako teď. Myslím, že jako autor si můžu rozhodnout, jaké objekty do své tratě umístím. Neřeknu, když bych za to chtěl nějaké peníze, ale já šel s kůží na trh zdarma. Buďto Vám to půjde, nebo ne. S tím se musíte srovnat.
Doufám, že se to nikoho nedotkne, na nikoho konkrétně to není směrováno. Jen jsem se snažil odpovědět veřejně na připomínky v SZ a v e-mailech.
AirVolk

Re: Dílna Roman

Příspěvek od AirVolk »

Roman žiaden problém. Pri pozretí screenov to chápem, prečo nie. Len ty si tam písal, že síce Vám to pojde, ale budú Vám chýbať objekty. A toto by som ešte bral....ALe videl si ako to vyzeralo u mňa nie? To už nebolo o chýbajúcich objektoch. Takže mám dve možnosti. Ostať pri prvej verzii tvojej trate, alebo si kúpiť tú platenú aby som to mal aj ja také pekné :)

Pekný večer.
Odpovědět