Modely Pikku

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

Načo sú potom pripomienky od tých čo si to v reále ošahali, keď sa neakceptujú ? 749/751 sú lepšie brzdené ako 363. V hre je to naopak. Asi to nebude celkom košer. 363 majú brzdové jednotky s jednej strany a brzdiace percentá nižšie ako 749/751 ktoré majú špálky po oboch strán dvojkolia. Jedna vec je tabulkovo presné nastavenie a druhá vec je ako to brzdí v hre.

113m zo 40km/h do zastavenia zo solo mašinou je úplne mimo realitu.....S tým by sa asi moc dobre neposunovalo...V praxi to znamená, že rušňovodič pri posune v 40km/h by musel už viac ako 100m pred súpravou brzdiť plným tlakom aby vôbec zastavil a nerozbil vozy....
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Pikku »

AirVolk píše:Načo sú potom pripomienky od tých čo si to v reále ošahali, keď sa neakceptujú ? ...
Klid Milane :) Problém se usilovně řeší.
František Dvořák
Příspěvky: 62
Registrován: ned 06. zář 2015 17:54:33
Bydliště: Zábřeh na Moravě

Re: Modely Pikku

Příspěvek od František Dvořák »

Je nádherná. Pustíte se nyní do 810 ?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Já to uzavřu.
Honzo, nic neřeším usilovně ;) . Dík za pomoc :).
Dodejte podklady a já to nastavím. S radostí. Uznám, že sem blb a udělal jsem to špatně. Ale z vody vařit nebudu.
Každej je tady strašně chytrej (to není osobně na Tebe Milane , ale všeobecně), ale když tady člověk napíše žádost o dodání některých podkladů nebo o konkrétní pomoc s nastavením, je najednou ticho po pěšině. Myslím i editaci souborů RW.
Klidně ať jsem zase za debila, to přežiju. Nebo si udělejte vlastní nastavení a dejte to uživatelům ke stažení jako variantní řešení. Já s tím problém mít nebudu.

Domluvil jsem :lol:
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Modely Pikku

Příspěvek od KaMat »

Ups.. ty hory mi daly zabrat :D

Obrázek

Ještěže už jedu z kopce :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

:lol: :lol: :lol:

A požár nebyl?
Já myslel, že první kdo to uvaří bude Hekl :D . Však na jeho popud to tam je :D
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

Kvôli Rw si nepoziciam mašinu od carga a nezaplatim si skusobnu jazdu len aby som natočil video a presvedcil vas že to nesedi...... Romane ty si chytrý človek lebo to vôbec dokážete urobiť. To ja som ten blb, ktorí okrem toho že vie na com jazdil a vie aspoň približne povedať že dane nastavenie nekoresponduje zo skutočnosťou, nič iné neovláda...... Urobil som chybu že som sa ozval, už to nikdy neurobím...... Mašinka ide do šuplíku až do času kým sa niekto nepodujme tie vidiea natočiť a kým nevide oprava. Ja sa totiž vo vašej práci s úcty k vám autorom rýpať nebudem....jedine že by si mi ty osobne vysvetlil kde sa to ako ladí a na tvoj podnet by som sa s tým zaoberal....
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Modely Pikku

Příspěvek od KaMat »

Roman píše::lol: :lol: :lol:

A požár nebyl?
Já myslel, že první kdo to uvaří bude Hekl :D . Však na jeho popud to tam je :D
Jen dým. Když se mi rozsvítily kontrolky tak už jsem jel na volnoběh.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

AirVolk píše:Kvôli Rw si nepoziciam mašinu od carga a nezaplatim si skusobnu jazdu len aby som natočil video a presvedcil vas že to nesedi...... Romane ty si chytrý človek lebo to vôbec dokážete urobiť. To ja som ten blb, ktorí okrem toho že vie na com jazdil a vie aspoň približne povedať že dane nastavenie nekoresponduje zo skutočnosťou, nič iné neovláda...... Urobil som chybu že som sa ozval, už to nikdy neurobím...... Mašinka ide do šuplíku až do času kým sa niekto nepodujme tie vidiea natočiť a kým nevide oprava. Ja sa totiž vo vašej práci s úcty k vám autorom rýpať nebudem....jedine že by si mi ty osobne vysvetlil kde sa to ako ladí a na tvoj podnet by som sa s tým zaoberal....
Milerád Ti s tím pomůžu a poskytnu vše potřebné. Já opravdu nechci vařit z vody ;) . Dokonce jsem přesvědčen, že nesedí ani tlaky v brzdovém válci, ale prostě nemám podklady.

Edit: Jo a Milane, moc si cením toho přístupu. Jsi první člověk, který je ochoten pomoci při řešení problému prakticky. Palec nahoru.
Jen si vezmi, co kritiky bylo ohledně zvuků. Když jsem napsal, že až bude zamračená venku, každému zájemci rád připravím soubory, aby mohl vytvořit vlastní audio, tak je ticho. Ani jeden, se nepřihlásil :D .
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

Celí deň som doma a mám zapnutý skype. Ak budeš mať čas, tak sa tomu môžme začať venovať.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Hekl338 »

Aj ten poziar sa da :D Do poslednej chvile som dufal, ze vydrzi, aj som uz ubral, ale bolo neskoro
Obrázek
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Hekl338 píše:Aj ten poziar sa da :D Do poslednej chvile som dufal, ze vydrzi, aj som uz ubral, ale bolo neskoro
Obrázek
Máš co Jsi chtěl :lol: :lol: :lol:
mates478
Příspěvky: 9
Registrován: sob 12. zář 2015 22:20:30

Re: Modely Pikku

Příspěvek od mates478 »

Jinak pěknej dýmec :lol: :lol: :lol:
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

Super páni....Ako dlho si ju musel mordovať aby zdochla?
Uživatelský avatar
PejaRW
Příspěvky: 105
Registrován: pát 15. kvě 2015 14:50:42
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od PejaRW »

Já jsem se ji snažil zavařit v kopci Čremošné Louky s 35 naloženýma Eas. Nepovedlo :D
Pavel
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Modely Pikku

Příspěvek od kuboss »

Hekl ostal verny svojej povesti a vasim predpokladom :D :D .. pri akej teplote dochne?
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Hekl338 »

Poziar pri 100 st, pri 90 to zacne cmudit malinko zo strojovne. Tam by som si dovolil len poznamocku, ak sa nemylim, tak zaluzkami na boku sa vzduch nasava, takze dymit by to malo skor na streche tymi otvormi na boku. Ak sa pletiem, tak som nic nepovedal. Stacila jazda z Priboviec :D Nalozil som jej na doraz co zniesla a plny kotol do Diviak. Tam som odpojil nejake vozne, kedze dalej to nevladalo a hura na Cremosne. Nutne dodat, ze dostat ju do stavu poziaru je dost tazke. Tu k tomu dopomohol zrejme fakt, ze z Diviak som tri krat vyrazil a dva krat sa vratil :D Pretoze som to nevytiahol ani po Teplice, tak som si nepoctivo "zacuval" odpojil dalsie vozne a dalsi pokus. Len pri tejto akcii sa mi pdarilo dostat teplotu cez 70st. A ono ist potom celu dobu na 100% s maximalkou 29-32, sem tam aj pieskovat sa inak skoncit nemohlo :lol: Ked som jej nalozil podla normativu a jazdil pocitvo na max 7 stupen, nedostal som sa s teplotou ani cez 80. Naladene mi to pride v tomto ohlade dobre. Brzdy som dokladne netestoval, to by bolo len subjektivne.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Roman »

Že Jsi to nenapsal hned , když Jsi mně do toho uvrtal. ;) Pokud se pamatuju, ten dým ze žaluzek byl Tvůj nápad :). Změnit umístění je to nejjednodušší. Hlavně se dohodněte, odkud se má čmoudit :)
AirVolk

Re: Modely Pikku

Příspěvek od AirVolk »

Horné žalúzie sú na to najlepšie.......
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Modely Pikku

Příspěvek od Majkl »

No taky se mi ji povedlo uvařit.. ale stačí vypnout baterku a hned je teplota na 30 stupních :)
Jinak je to parádní práce pánové :)
Odpovědět