CD 151 023 (model Hekl)

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Vlastik

Re: 151 023

Příspěvek od Vlastik »

Dokážeš to vyvolat opakovaně? Jestli ano, tak poprosím o podrobný popis úkonů (klidně SZ), abych to u sebe nasimuloval, a mrknu na to.
No tak ted mi to udělala zase,bohužel už nevím přesně co jsem dělal ale doba jízdy cca 45.minut,standart scénář,zkusím tedy jet s videem,doufám že se zadaří.
malard
Příspěvky: 65
Registrován: úte 10. lis 2009 19:40:26

Re: 151 023

Příspěvek od malard »

Ahoj, mám stejný problém jako kropi213. Mám RW3. Jako první aktivuji pult a jako druhé chci zapnout HV ale přepínáč se přepne, ani nevydá zvuk a zůstane v poloze HV. Fungují jen brzdy a stěrače, pant se nezvedne. Zkoušel jsem klávesnici, myš i HUD panel. Dík za pomoc.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: 151 023

Příspěvek od KaMat »

malard píše:Ahoj, mám stejný problém jako kropi213. Mám RW3. Jako první aktivuji pult a jako druhé chci zapnout HV ale přepínáč se přepne, ani nevydá zvuk a zůstane v poloze HV. Fungují jen brzdy a stěrače, pant se nezvedne. Zkoušel jsem klávesnici, myš i HUD panel. Dík za pomoc.
mozna by bylo lepsi zkusit to v RW 4 ;)
haldo11
Příspěvky: 78
Registrován: úte 16. srp 2011 12:04:48
Bydliště: Hlohovec

Re: 151 023

Příspěvek od haldo11 »

malard píše:Ahoj, mám stejný problém jako kropi213. Mám RW3. Jako první aktivuji pult a jako druhé chci zapnout HV ale přepínáč se přepne, ani nevydá zvuk a zůstane v poloze HV. Fungují jen brzdy a stěrače, pant se nezvedne. Zkoušel jsem klávesnici, myš i HUD panel. Dík za pomoc.

Ja som teda ten stroj ešte neotestoval pre časovú tieseň, ale čo keby si si skúsil prečítať "readme" (ak tam ten návod je)? Na dvojsystémovkách HV skôr ako zdvihneš zberač nezapneš, rovnako ako zberač by si nemal zdvihnúť skôr, ako si ho pomocným kompresorom dotlačíš.
:roll:
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: 151 023

Příspěvek od Jurajs_89 »

Sakra chlapi, co vy s tím děláte, to by mě fakt zajímalo....
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
Ivan.ps
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 05. čer 2008 21:55:08
Bydliště: Nové Zámky - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 151 023

Příspěvek od Ivan.ps »

Tento problem sa vysktuje, ak nemate oficialne kupenu hru a teda ani priebezne aktualizovanu. Viac sa k tomu nema vyznam vyjadrovat.
Ivan Palacka
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: 151 023

Příspěvek od KaMat »

Ivan.ps píše:Tento problem sa vysktuje, ak nemate oficialne kupenu hru a teda ani priebezne aktualizovanu. Viac sa k tomu nema vyznam vyjadrovat.
No promin ale to je pravina. Stava se mi to nekdy taky a warez nemam...
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 151 023

Příspěvek od kropi213 »

V tom pripade mam jeste jeden dotaz jak si muzu zakoupit hru kdyz je jen prez priblbly steam z ktereho me to enchce pustit si koupit zadam vsechny udaje atd a nic.Mimochodem par lidi ma taky crecklou verzi a masina jede
Vlastik

Re: 151 023

Příspěvek od Vlastik »

V tom pripade mam jeste jeden dotaz jak si muzu zakoupit hru kdyz je jen prez priblbly steam z ktereho me to enchce pustit si koupit zadam vsechny udaje atd a nic.
Nejčastější problém je že platební karta není aktivovaná na bankovní internetové transakce,stačí zavolat do banky a kartu banka odblokuje,poté už určitě v případě hotovosti dostatečné se ti nákup povede.
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

Re: 151 023

Příspěvek od drew »

Ivan.ps píše:Tento problem sa vysktuje, ak nemate oficialne kupenu hru a teda ani priebezne aktualizovanu. Viac sa k tomu nema vyznam vyjadrovat.
nesmysl, mam legalni verzi a dela mi to taky - spis jestli to neni o vykonu pc (zpracovani skriptu?). ja jedu na ntb (viz dole). ne nadarmo se ve zprave na helpdesk ma uvadet konfigurace hw :twisted: :lol:
drew
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
---::| mapa MODRAVA - nejlepší na dlouhé jízdy |::---
MSTS->Trainz...TS2009->RW3...TS2013DeLuxe @ iPentium Dual E2220; nV GTX285; W7homeSP1
smekac
Příspěvky: 201
Registrován: pon 11. dub 2011 14:11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: 151 023

Příspěvek od smekac »

Vlastik píše: Tak tady taky záleží na stylu jízdy,někdo si s tím "hraje" a někdo prostě jede co to dá(což je ted už standart na čd) a pak ti vydrží dlouho,zkus tedy třeba zapojit 10 rychlíkových vozů a rozjet to na 160 km/h z DT tak aby jsi byl schopen zbrzdit na 120/70 a zastavit v Ustí a poctivě řadit a držet proud pod 1.200A,a nebo (profík pod 750A) myslím si že budeš mít problém.A obráceně je to horší do kopce.
Jestli se něják podaří zprovoznit na této trati carrier scénáře ,tak by to mohlo být vodítkem a hodnocením.
Schválně jsem to zkusill, ale žádný problém jsem nepocítil. Pod 750A se jed dá, ale je to línější, na rozjezdu mám tak 900-1000A víc ne a je to akorát...
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 151 023

Příspěvek od kropi213 »

tak ja zase myslim ze je blbost co jsi anspal ty.Ze by nefungoval cab kuli vykonu pc??By me nesla hra samotna ne? jinak dual core 3gz 6gb ram graf nvidia gts 250
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: 151 023

Příspěvek od Josef72 »

Hra ti může jít a přesto můžeš mít problém v cabu nebo kdekoliv jinde. Jabka a hrušky.
Uživatelský avatar
Ivan.ps
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 05. čer 2008 21:55:08
Bydliště: Nové Zámky - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: 151 023

Příspěvek od Ivan.ps »

KaMat píše:
Ivan.ps píše:Tento problem sa vysktuje, ak nemate oficialne kupenu hru a teda ani priebezne aktualizovanu. Viac sa k tomu nema vyznam vyjadrovat.
No promin ale to je pravina. Stava se mi to nekdy taky a warez nemam...
V tom prípade beriem späť....
Ivan Palacka
Uživatelský avatar
magach
Příspěvky: 13
Registrován: pon 14. lis 2011 17:41:29

Re: 151 023

Příspěvek od magach »

Děkuju autorům za skvělý model.
Škoda že na jejich stránkách není takové to tlačítko "donate". Za tohle by si určitě něco zasloužili. :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: 151 023

Příspěvek od KaMat »

magach píše:Děkuju autorům za skvělý model.
Škoda že na jejich stránkách není takové to tlačítko "donate". Za tohle by si určitě něco zasloužili. :)
klidne by tam to tlacitko byt mohlo :)
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: 151 023

Příspěvek od Baltazar »

Chlapi vynikajúca mašina. Konečne mám pocit, že tú lokomotívu riadim. To som zatiaľ nezažil pri žiadnom addone. Veľká vďaka.
Vlastik

Re: 151 023

Příspěvek od Vlastik »

No promin ale to je pravina. Stava se mi to nekdy taky a warez nemam...
No pokud by Michal do scriptu implementoval za jakých podmínek je možné lokomotivu používat,tak by to možné bylo že při nelegální verzi by některé prvky nefungovali,takto to ted mají ošetřeno u vR u posledních modelů DB 111,kdy pokud používáš nelegální verzi tak si moc nezajezdíš.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: 151 023

Příspěvek od Jurajs_89 »

Vlastíku, to jde? To docela čumím :) .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 151 023

Příspěvek od Roman »

Jurajs_89 píše:Hlásím chcíplého banána pro prudkém brždění do stanice. Po dofoukání mašinka nejede. Prostě odmítá krokovat. Druhé stanoviště nepomáhá.
S jakými vozy jsi jel. Já veškeré testy dělal s Ampz / Bmz od Andiho. U Vlastových vozů může být problém, protože má odlišné nastavení brzd a rozvaděč ( distributor)nemá nadefinován vůbec. Tedy u verze kterou mám staženou já .
Vlasto :arrow: buď si to nastav dle 151 023 a nebo Ti , až se vrátím , pošlu upravené blueprinty.
Odpovědět