Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
Vlastik

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Vlastik »

Inak návod slušný, ale je tam jedna chyba. VYL nie je prevádzka (provoz) ale výluka.
Jo to jsem se upsal,ale myslel jsem to takto:furt se to bere jako v režimu PROVOZ (všechno stejné,VZ kontroluje všechny funkce jako při režimu provoz )mimo přenos návěstních znaků.
Ostatní jsi už napsal.
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

Toto je dobrá vec pre tých čo Vz Mirel nepoznajú.....Podľa mňa je to dobrý počin Vlasto.
Vlastik

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Vlastik »

Pro ty co si chtějí zajezdit s novými lokomotivy řady 350 tak zde je stručný návod jak obsluhovat mirel(VZ),je to uděláno jen pro potřeby RW a na jednu stranku kvůli vytištění,příjde mi od věci študovat několika stránkový dokument když z něj není ani jasné co všechno v RW funguje .
Není určeno jako skutečná pomůcka pro strojvedoucí!
Kdo si stáhl před 12 hodinou ,tak si stáhněte novou upravenou verzi s popisem.,verze 1.1
opraveno slovořadí a vysvětlen režim výluka,dejte při stažení přepsat,jinak díky.
Download zde:
http://ulozto.cz/xjGSdicE/mirel-rw-pdf
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Hekl338 »

Podla predpokladu, zapisana nespravna animacia:
http://ulozto.cz/xrZ2Wwt7/oprava-animacie-350-003-rar
Na webe tiez opravim cely balik. Staci vsak stiahnut tuto opravu, aby ste to netahali zbytocne znovu.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Hekl338 »

http://ulozto.cz/xsJPXwPv/oprava-svetiel-rar Opravene svetla pri zmene stanovista. Nemusite stahovat cely balik znovu, staci instalit tuto opravu. Na webe to samozrejme opravene je. Tym by som povazoval projekt 350 za uzavrety. Do buducna sa bude postupne pracovat na persingoch a este jednom projekte, ktory bude skor prekvapenie, kedze sa jedna o spolupracu inym modelarom. Neckajte teda, ze 16x pojde nejak rychlo vonku, nasjkor pocitam koniec roka. Medzitym mozte ocakavat vozne Bdteer a nejake dalsie nakladne vozne. cca koncom prazdnin.
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Josef72 »

Každopádně spolku děkujeme, poslední dobou to sypete ven celkem často.
MANOS66
Příspěvky: 36
Registrován: ned 28. dub 2013 13:20:01
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od MANOS66 »

Zdravím.Otázka k Mirelu.Nepodarilo sa mi nastavit MAX rýchlost na viac ako 120.Pri nastavovaní síce na displeji navolím 140,160 potvrdím ale pokaždé ma to hodí na 120.Je to dané tratovou MAX rýchlostou?A ešte jedna otázka k Test trati v 3. nezobrazujú sa mi Trolejové stlpy a vedenie.Kde zas robím chybu.
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

Mirel nemá odkiaľ vedieť aká je traťová rýchlosť. Je to viazané na prenos. Ak nemáš prenos návestí , tak maximálne 120....Pokiaľ máš pred sebou výstrahu, tiež ti nedovolí viac.....
davsimon
Příspěvky: 3
Registrován: ned 11. srp 2013 13:40:58

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od davsimon »

Mám problém u lokomotivy 350 když dojedu do cílové stanice mého vlaku odpojím se od soupravy zajedu za návěstidlo přejdu na druhé stanoviště uvedu lokomotivu do provozu nastavim mirel na režim posun ale lokomotiva se furt ovládá ze stanoviště ze kterého jsem přišel a když se chci rozjet tak mirel začne pískat a hodí mi nesoulad jízdy s navoleným směrem (NZ3) Všechny dodatky odtud jsem stahoval všechny fungují kromě toho balíku s těmi světly.
Nemohl by mi někdo poradit co mam udělat nebo co dělam při přechodu na druhé stanoviště špatně?
Děkuji za pomoc modely 150/151 a 350 jsou nej!!!
AirVolk

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od AirVolk »

Je to tu niekde spomínané.....Sú dva spôsoby na premiestnenie....Ten jeden je nesprávny a vtedy to sfúkne na NZ3,....Trošku tu polistuj.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Roman »

Mám za to, že už Michal udělal opravu... Ale nejsem si jist.
davsimon
Příspěvky: 3
Registrován: ned 11. srp 2013 13:40:58

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od davsimon »

Všem děkuji za pomoc už jsem našel řešení problému
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Hekl338 »

Po dlhsej dobe som sa dostal k nejakej tvorbe, takze sa dostalo na Bdteer od dema.
Obrázek Obrázek
Roman sa potrapil s dvermi, schodikmi a moja malickost sa zamerala na pripomienky. Textury uz by nemali byt tak "stvorcekovane" v odlesku, upravne niektore odlesky, hlavne spinavsich castiach, takze sa model nelskne tam, kde je to spinave, upravne tienovanie textur atd. Ak sa uz nic neobjavi, ostavaju LODy a snad koncom mesiaca model vyjde. Ale nic neslubujem. :lol:
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od kuboss »

Dost dobre! :o Doslova na zvezenie.. inak, chcem sa opytat, ked fotite titeto "propagacne fotky" - grafiku si nastafujete na full? lebo tie obrazky su vskutku krasne.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Hekl338 »

Grafiku mam nastavenu stale rovnako. Vsetko full, okrem AA, tam mam nastavene 3x2, cize to predposledne,nezapinam depth of field a adaptive bloom. Jedno rozmazava obraz, druhe dodrbe farby.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od kuboss »

dik za typ. Hned to vyzera k svetu. ;) Ja som musel este stiahnut na high tiene, lebo to malo 25 fps a nebolo to prijemne. Na akom stroji to hras?
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Hekl338 »

AMD Phenom II X4 965 Black Edition , ASUS GTX660 TI-DC2OC-3GD5 ,Kingston 8GB KIT DDR3 2400MHz, 2x SSD (system, apliakcie) + jeden klasicky pre data. Takze lepsi priemer.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od kuboss »

fu no tak ta grafika je dobry naklad 8-) to si asi znizim naroky.. :D
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Jurajs_89 »

Já bych měl malý dotaz. Proč když mi Mirel chytne přenos kódu, musím stále mačkat živáka?
Pokud se to tu už řešilo, tak se omlouvám.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Hekl a Kulica

Příspěvek od Jurajs_89 »

Volno, a vybavování chtělo jak pod 100 tak i nad 100.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Odpovědět