Dílna Hekl

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Odpovědět
olda9
Příspěvky: 31
Registrován: stř 02. dub 2014 0:25:43
Bydliště: Česká republika

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od olda9 »

Díky, už je to v pořádku
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Mozte stahovat ZSSK Bdghmeer CD Bdgmee. Modely boli vytvorene pre hru trainz, autor Glocky, v spolupraci s Mildou, ktory ich poskytol pre RailWorks. Moja malickost spravila potrebne upravy, aby vozen v RW fungoval.
Obrázek
Mraca121
Příspěvky: 85
Registrován: ned 10. úno 2013 19:20:55

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Mraca121 »

Moc děkuji za vozy, zatím jsem žádný problém nezjistil.

Jenom v balíku ZSSK 350 chybí tam lokomotiva 350.014. Chybí ještě někomu nebo jsem sám.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Mozte stahovat vozen Ua-x. Textury pripravil Robo. Pri tej prilezitosti bol stary balik Es nahradeny novym, kde su opravene zvuky + drobnosti na modely. Nie je nutne predoslu verziu odinstalovat, scenare to nerozhodi, ale doporucujem to kvoli zbytocnym suborom.
Obrázek
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Robo »

Pre tých, čo by chceli tvoriť aktivity. Maximálna rýchlosť vlakov s previazanými vozňami je 65/20.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od 750225lentilka »

Náádhera!! Vypadají opravdu mooc pěkně :) :)
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kuboss »

http://chomikuj.pl/artek210/Dodatki+do+ ... 895627.rar

ako predavat free-addony. Takticky je tam napisane, ze ta platba je "na chod uloziska" no aj tak mi to pride.. take polske :?
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Mozno najvyssi cas vsetko zo stranok stiahnut a zpoplatnit. Dlho som sa tomu branil, ale vidim, ze to bude nutnost.
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od kropi213 »

Tak vychází to asi na nějakejch 20kč,ale i tak taky to nechapu ono 20ti koruna ke 20ti korunce...to je opravdu zlodějina...
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Tam ide hlavne o tu zlodejinu, ze my platime web, aby bolo vsetko zadarmo a niekto si to stiahne a da si to k sebe a zacne za to vyberat prachy. To mne uz pride teda na hlavu.
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Hekl338 píše:Tam ide hlavne o tu zlodejinu, ze my platime web, aby bolo vsetko zadarmo a niekto si to stiahne a da si to k sebe a zacne za to vyberat prachy. To mne uz pride teda na hlavu.
no on brzo skončí ,když vidím že tam nabízí i komerční addony ,takže ale chtělo by mu to tam napsat,že je to porušení autorských práv .
On tam má celou vaší tvorbu ,tak se sním domluvit že ty peníze pak dá tobě ,nebo aby to odstranil.
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Robo »

Zdar páni,

stiahol som balík Bdgmee a spol, preventívne nainštaloval cez package manager, aj manuálne cez adresár, ako obvykle, šiel som ho pridať v editore a vo filtri nick autora uvedený nebol. Tak fajn, urobil som inštaláciu ešte niekoľkokrát a rovnaký výsledok. Ja viem, že mnohí s tým jazdíte, čím je nižšia pravdepodobnosť chyby archívu na webe a vyššia u mňa, ale tentokrát ozaj neviem, kde je chyba.

Obrázek
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Robo píše:Zdar páni,

stiahol som balík Bdgmee a spol, preventívne nainštaloval cez package manager, aj manuálne cez adresár, ako obvykle, šiel som ho pridať v editore a vo filtri nick autora uvedený nebol. Tak fajn, urobil som inštaláciu ešte niekoľkokrát a rovnaký výsledok. Ja viem, že mnohí s tým jazdíte, čím je nižšia pravdepodobnosť chyby archívu na webe a vyššia u mňa, ale tentokrát ozaj neviem, kde je chyba.

Obrázek
Při ruční instalaci je potřeba vždy smazat v adresáři "blueprint.pak" aby se adresář aktualizoval při dalším spuštění.
Robo
Příspěvky: 64
Registrován: pát 29. črc 2011 22:12:17

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Robo »

Michal píše:Nehledáš to špatně? V balíku je i obrázek s filtrem. Je to CS_addon/Glocky.
Jasné, opäť je chyba medzi stoličkou a klávesnicou :lol:
Ďakujem.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Mozte niekto preverit to polske ulozisko,ci boli odstranene nase addony? Vcera som ich kontaktoval a prislubili spolupracu. Ja som mimo Pc a cez mobil to ide blbo,vdaka.
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

Je to nedostupné.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Fajn, ja som im vcera poslal dost linkov nasej tvorby, vcetne loko, co tam dal. Podla mailu,co poslali, ich zaujimaju aj ostatne komercne addony a su ochotni ich odstranit. Uzivatela uz kontaktovali. On ma totiz autor vcera blokol a zmazal moje komenty, takze mi dosla trpezlivost.
Vlastik

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Vlastik »

Mluvil jsem s Dereckem od RSC a taky říkal že se na ten web zaměří ,takže jak jsem psal to nebude mít dlouhé trvání.
AirVolk

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od AirVolk »

Škoda rečí.....Zopár linkov som poslal priamo aj firmám , ktoré okráda, nech sa do toho obujú aj tie.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Dílna Hekl

Příspěvek od Hekl338 »

Nakladnych vozov uz mame vcelku dost, tak nech je to cim aj tahat:
Obrázek
Odpovědět