Osobní vozy ČD Y/B a další

Otázky, problémy a nejasnosti při tvorbě modelů a skinů
Odpovědět
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od Blade77 »

Tak jsem se rozhodl, že to pustím ven. Roman stihl vydat Berty dřív, než já, ty moje paskvily, tak zde jsou... Nečekejte žádné zázraky, je to rozdělané, vydal jsem to proto, že nemám vůbec čas se tomu věnovat, ale je to provozuschopné. Verze je 0.1. Čtěte, prosím, readme.txt... ;)

Link: http://ulozto.cz/xNNp1Atn/yb-cd-a-ab-b-bds-0-1-rar

//editace kritických pravopisných chyb... :lol: :lol:
Jirka/VonShark
alesmafia1
Příspěvky: 115
Registrován: stř 26. srp 2015 14:42:59
Bydliště: Podbořany

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od alesmafia1 »

A co ten restaurační vůz ?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od KaMat »

Díky moc za ty vozy. Restaurační by se taky hodil :) Je celkem jedno v jaké je kvalitě. Hlavně že zaplní místo v soupravě :)
AirVolk

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od AirVolk »

To myslíš teraz ako vážne túto vetu?

p.s: Vlasto reštaurák má. Tak načo druhý, keď je jedno v akej kvalite?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od KaMat »

Možná proto že má jiný nátěr ?
KN1F3Cz
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 30. říj 2014 13:37:22

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od KN1F3Cz »

KaMat píše:Možná proto že má jiný nátěr ?
Jakej jinej nátěr? Však to co je momentálně v RW je naprosto jinej vůz a ne jenom v jiném nátěru. A rozhodně lepší si počkat na lepší propracovanější model než vydávat každou chvilkou něco co je o ničem.
Naposledy upravil(a) KN1F3Cz dne ned 15. lis 2015 10:00:24, celkem upraveno 1 x.
AirVolk

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od AirVolk »

Nuž keď vám stačí akákoľvek kvalita nevidím dôvod prečo by som mal v y noch pokračovať......a okrádať rodinu o čas.
KN1F3Cz
Příspěvky: 66
Registrován: čtv 30. říj 2014 13:37:22

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od KN1F3Cz »

AirVolk píše:Nuž keď vám stačí akákoľvek kvalita nevidím dôvod prečo by som mal v y noch pokračovať......a okrádať rodinu o čas.
Nesmíš se nechat otrávit lidma kteří chtěj furt a furt něco nového. Mnohem lepší je si počkat na nějakou lepší práci, když by se každou chvilkou vydávalo něco nového tak pak člověk nedostane za něco na čem není moc práce ani žádnou pochvalu. Sice jako teď je těch pochval třeba málo ale i tak aspoň něco. A zrovna tvoje práce na vozech je vážně super. Tvé vozy jsou opravdu pěkné.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od KaMat »

Jezis... chytani za kazde slovicko... Samozrejme ze nejde jen o nater ale proc by se mel valet v supliku když psal Blade ze na to ted nemá cas. Tak se mohl hodit ven dokud nebude jina alternativa ne ? Kdyby se každý ridil jen "az to bude hotove" tak nemate ani 363 ani zadnou trat teda krome testovaci.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od Roman »

AirVolk píše:Nuž keď vám stačí akákoľvek kvalita nevidím dôvod prečo by som mal v y noch pokračovať......a okrádať rodinu o čas.
Sakra, když bych takhle reagoval já, tak se nikdo nebude divit. Ale ty ? :lol: :lol: :lol:
Nějak nechápu, proč by jsi ty vozy neměl dokončovat. Myšleno vážně a bez nadsázky.
Maximálně se strhne kritika, co je blbě a co má být tak či onak. Ale na to si časem zvykneš 8-)
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od kiski »

KaMat píše:Jezis... chytani za kazde slovicko... Samozrejme ze nejde jen o nater ale proc by se mel valet v supliku když psal Blade ze na to ted nemá cas. Tak se mohl hodit ven dokud nebude jina alternativa ne ? Kdyby se každý ridil jen "az to bude hotove" tak nemate ani 363 ani zadnou trat teda krome testovaci.
Byť na mieste Bladea by som to skôr riešil tak, že by som sa popýtal niekoho, kto už nejaké skúsenosti má, napr. Romana, či by to ešte nedokončil a nevydal a ak by súhlasil, poslal mu zdrojáky. Je to ale len môj názor.
Braňo
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od KaMat »

kiski píše:
KaMat píše:Jezis... chytani za kazde slovicko... Samozrejme ze nejde jen o nater ale proc by se mel valet v supliku když psal Blade ze na to ted nemá cas. Tak se mohl hodit ven dokud nebude jina alternativa ne ? Kdyby se každý ridil jen "az to bude hotove" tak nemate ani 363 ani zadnou trat teda krome testovaci.
Byť na mieste Bladea by som to skôr riešil tak, že by som sa popýtal niekoho, kto už nejaké skúsenosti má, napr. Romana, či by to ešte nedokončil a nevydal a ak by súhlasil, poslal mu zdrojáky. Je to ale len môj názor.
Taky jsem nad tím přemýšlel.
AirVolk

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od AirVolk »

Ja si myslím, že ste jednou ranou dokázali otráviť hneď dvoch autorov....By som sa čudoval keby po tom čo si tu Blade prečíta ešte niečo vôbec riešil.... :roll:


Hlavne toto :
A rozhodně lepší si počkat na lepší propracovanější model než vydávat každou chvilkou nějakou sračku.

Romane kritika mi nevadí, ale vadí mi keď robím vlastne zbytočnú prácu, lebo na kvalite vlastne nezáleží :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od KaMat »

AirVolk: "Ono tento model mám hotový niekoľko rokov, ale kvalitatívne pre RW nehrozí"

Předpokládám, ty restaurační jsou od obou autorů totožné. (myslím vozy a ne modely)
Pokud píšeš, že kvalitativně pro RW nehrozí tak proč bychom nemohli chtít ať se vydá od jiného autora když na tvorbu nemá čas ???
Vůbec nenapadám tvou tvorbu a na kvalitě samozřejmě záleží ale psal jsem to snad tobě ??? Ten příspěvek patřil pouze sem a ke konkrétnímu modelu.
AirVolk

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od AirVolk »

Je to vyslovený názor. A je jedno komu bol písaný.....Takže asi tak.....ďalej neriešim. Aspoň ušetrím Romanovi a Heklovi robotu.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od KaMat »

Ne není to jedno!!! Je to psané to do tohoto vlákna k jednomu modelu. Jestli ti to vadí tak se ti omlouvám ale je jenom tvůj problém že sis to blbě vyložil.
AirVolk

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od AirVolk »

Nenazval by som to problémom.....A myslím si že je to hodné do koša celé toto tu, lebo plevelíme vlákno Blademu. :!:
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od KaMat »

pravda
Uživatelský avatar
Pikku
Příspěvky: 149
Registrován: sob 07. čer 2008 14:57:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od Pikku »

KN1F3Cz píše:.... A rozhodně lepší si počkat na lepší propracovanější model než vydávat každou chvilkou nějakou sračku.
Tak tohle si zapamatuju.
AirVolk

Re: Osobní vozy ČD Y/B a další

Příspěvek od AirVolk »

Tak som sa zmylil. Jednou ranou troch modelárov. Ty vole to je trefa. :-o
Odpovědět