Morava

Připravované nebo vydané tratě do RS
Zamčeno
chleboun
Příspěvky: 12
Registrován: pon 22. zář 2008 16:08:48

Re: Trať 320

Příspěvek od chleboun »

KaMat píše:Muzete stahovat testovaci verzi trate http://www.ulozto.cz/xoWNtrT/25-12-2012-5-beta-v0-9-zip
Díky za trať, z toho co jsem měl možnost vidět z editoru scénařů vypadá zajímavě. Škoda že si jízdu po ní nevychutnám díky 3d kolejím, které jsou neskutečným zabijákem výkonu, alespoň co se mého PC týče. Neuvažujete do budoucna o změně kolejiva?
Jinak jsem nainstaloval téměř vše co se dalo stáhnout z vámi uvedených odkazů vyjma Track rules a objektů ”Lampy_verze1.1a“, přesto jsem zahlédl nějaké mléčné lahve. Po té co jsem nakopíroval výše zmíněné lampy, tak trať při načítání zamrzla a následovala zpráva: ERROR: Not a serialized binary file
FILE: ../API\core/cFxException.h
LINE:113.
Drahnou chvíly trvalo než jsem přišel na to co chybu způsobuje. Je možné že chybějícímy objekty, které se ve hře manifestují prázdnými lahvemi, jsou ony proklaté lampy? Předem díky za odpověď.
S úctou chleboun.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 320

Příspěvek od KaMat »

Nejlepsi by bylo poslat screen. Lampama to podle me nebude. Zjistil jsem ze kdyz jsem pred instalaci trate od mubeho odstranil starou verzi tak jsem odstranil i objekty ktere jsem pri stavbe pouzil. Az dam k downloadu novou verzi tak na to budu myslet a prihodim i ty objekty.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 320

Příspěvek od KaMat »

Trat jsem zatim stahl z downloadu do doby nez se opravi navestidla aby bylo vse kompatibilni i s trati Praha-Česká Třebová.
Budou aktualizovane rychlistniky z Mostu u Jablunkova do Ceskeho Tesina podle realu... Pokud tam teda uz v realu konecne jsou :)
chleboun
Příspěvky: 12
Registrován: pon 22. zář 2008 16:08:48

Re: Trať 320

Příspěvek od chleboun »

KaMat píše:Nejlepsi by bylo poslat screen. Lampama to podle me nebude.
Dobrý den,
měl jsem na mysli např. toto:
Obrázek

nebo zde:


Rád si počkám na další aktualizaci, těch pár chybějících objektů se dá přežít, horší je to kolejivo... :(
Přeju mnoho elánu do další stavby ;)
Naposledy upravil(a) chleboun dne úte 03. zář 2013 18:36:39, celkem upraveno 1 x.
Vlastik

Re: Trať 320

Příspěvek od Vlastik »

Dobrý den,
měl jsem na mysli např. toto:
Konkrétně ty bílé banky u kolejí označují výhybkové přestavníky a tak ti chybí tratová pravidla proto máš ty koleje bez přestavníků a srdcovek a jazyků.
Koukni na mé stránky a stáhni je.
Obrázek
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 320

Příspěvek od KaMat »

pro Chleboun:
Jak pise Vlastik chybi tam prestavniky.
K druhemu screenu- Jsou to opravdu lampy konkretne tahle "scenery~platform~cd_lampa06.xml"
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 320

Příspěvek od KaMat »

http://www.ulozto.cz/xFgB9Yw/zilina-olomouc-v0-9-zip - trat
http://www.ulozto.cz/xMEgNkf/olomouc-zi ... dony-1-rwp - Addony
Opravene Rychlosti v kolejich.
Kompatibilni s nove vydanym balikem navestidlem a trati PBO.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať 320

Příspěvek od KaMat »

Pokud by s tim autori souhlasili muzu pak uploudnout i ceske addony ale urcite uz je vetsina lidi ma.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať 320

Příspěvek od Hekl338 »

Okrem loko a voznov kludne pribal vsetko, co je u nas pre RW na stranke, som za. Ono by bolo dobre to davat asi vzdy k trati, lebo postahovanych objektov mam vcelku dost a aj tak mam v PBO vsade mozne nejake biele flase :mrgreen:
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať 320

Příspěvek od Roman »

Přesně tak, s addony, tedy kromě vozidel také nemám problém. Jde spíš o výslednou velikost balíku :) . A stejně jako Hekl, postahováno mám dost, ale i tak cestující vyházeli z okna spoustu flašek :)
Vlastik

Re: Trať 320

Příspěvek od Vlastik »

Abych přispěl trochu do mlýna tak jsem se rozhodl udělat na této trati všelijaké cedule,jako první byly na řadě Mosty u Jablunkova:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Ted už budete vědět kde jste :D
Výroba
Obrázek
Vlastik

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Vlastik »

Cedulky
Aktuální stav,odjezd NEx z Čadce(není finál):
Obrázek
odb.Šance
Obrázek
Vjezd do Mostů
Obrázek
v přípravě
Obrázek
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Josef72 »

V debatě pokračujte případně zde : http://www.railsimulator.simtrains.eu/v ... f=22&t=847


E D I T : Poslední Vlastikův příspěvek jsem smazal, jelikož ho následně vložil i do uvedeného vlákna.
skoro
Příspěvky: 21
Registrován: pon 24. pro 2012 19:15:09

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od skoro »

no tie Mosty a tá Čadca, vyzerá to zaujímavo, nech sa darí :)
AirVolk

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od AirVolk »

Kapú tie Banány aj v RW.

Obrázek


Screen som dal zato sem, lebo ide o Kamatovu trať.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Jurajs_89 »

Na zadní smeták, když máš za sebou druhou lokotku? Fuj, ostudo ;) :D .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Vlastik

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Vlastik »

Na zadní smeták, když máš za sebou druhou lokotku? Fuj, ostudo .
No pokud to byl vlak řízený pc tak tam asi těžko uděláš aby si přehodil na přední smeták,a je jedno co má za sebou.
AirVolk

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od AirVolk »

Ten hajzel čo na tom vykapal si to za trest v depe umyje :) Ja ho kašlem amatéra :)
Vlastik

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Vlastik »

dyby to byl vlak řízený PC, tak by měla asi i ta druhá mašina smeták nahoře.
Jo máš pravdu,ve scénáři jde vyřadit druhá mašina jen pro vlak hráče a nebo když dále pokračuje traffic.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od kuboss »

caute chlapaci, podla fotiek je to skutocne zaujimavy projekt, ja sam som casto zo ZA do OM jazdil vlakom a chcel by som si tu mapu pridat do RW, stiahol som addony, mapu, vsetko ostatne co som tu na fore a v okoli nasiel no stale mi tam chyba nespocetne mnozstvo objektov.

Chcem sa spytat ci by niekto dokazal zozbierat vsetko, co treba k spravnemu zobrazovaniu tejto trate?

(mimochodom, neodporucam upovat subory nad 500MB ma ulozto - je to nestabilne a niekedy sa ten download zastavi v polke* a tvari sa ze je komplet - neuvazovali ste nad pridavanim na iny server/torrent?)

*napriklad mne sa ten 1,27GB subor dva krat zasekol v 98,8% a islo to rychlostou 40kb/s - takze uz ma brali mory.

>> Jakub
Zamčeno