Morava

Připravované nebo vydané tratě do RS
Zamčeno
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Michal píše:To co začíná MA_ je z DTG addonu Munich - Augsburg a HH_ je z DTG addonu Hamburg - Hanover. Ostatní nevím, taky mi chybí.

Projel jsem si část tratě ve scénáři nočního osobáku (jediný, na který mám všechna vozidla :mrgreen: ). Musím říct, že je pěkně zpracovaná. Jen mi myslím někde nekorespondovala rychlost v koleji s rychlostníkem, značky peronu a u osvětlovacích stožárů mi ve vzduchu levitovaly jakési světelné placky. :lol: Ale třeba je to můj bordel.
Můžeš být s tou rychlostí konkrétnější ? Nejlepší by byl screen. Ty světelné placky jsou nejspíš v Třinci. Jsou to staré lampy, které mají ještě kruh světla na zemi akorát mají pevnou výšku, takže když je výš, je ten kruh ve vzduchu :) Nejlepší jsou bohužel zatím tyhle lampy. Lepší nemám.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Na uložišti opravená verze.
-Opravené návěstidla
-pár kosmetických drobností
Vlastik

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Vlastik »

Můžeš být s tou rychlostí konkrétnější ?
Všiml jsem si že ti za Dětmarovice skočí 40 ještě v 60 -ce ,na výjezdu z CT tam místo 50 taky skočilo 40,jinak to bylo dobrý co si pamatuji.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Vlastik píše:
Můžeš být s tou rychlostí konkrétnější ?
Všiml jsem si že ti za Dětmarovice skočí 40 ještě v 60 -ce ,na výjezdu z CT tam místo 50 taky skočilo 40,jinak to bylo dobrý co si pamatuji.
to bylo kdy ?
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Pomeranč »

Tak trat jsem si projel a je popravdě velmi pěkná. Chci se zeptat mám trochu problém s bránami na elektrické vedení místy mi chybí a to i na PBO a nejen to, ale tohle je asi nejvíce na očích někde mi chybí i náspy, protože mi most levituje nad kolejemi zatím jsem projížděl jen úsek Bohumín-Mosty u Jablůnkova. Ale jinak se jedná o opravdu hezkou trat v která předčí i mnohé placení addony. :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Pomeranč píše:Tak trat jsem si projel a je popravdě velmi pěkná. Chci se zeptat mám trochu problém s bránami na elektrické vedení místy mi chybí a to i na PBO a nejen to, ale tohle je asi nejvíce na očích někde mi chybí i náspy, protože mi most levituje nad kolejemi zatím jsem projížděl jen úsek Bohumín-Mosty u Jablůnkova. Ale jinak se jedná o opravdu hezkou trat v která předčí i mnohé placení addony. :)
Když něco chybí tak pošli screen a napiš kde přesně to je.
zbynda
Příspěvky: 20
Registrován: sob 10. led 2015 1:21:03

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od zbynda »

Zdravím, v nové aktualizaci stále chybí úsek Bystřice - Třinec anebo já mám něco špatně ?
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Pomeranč »

Projedu pošlu :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

zbynda píše:Zdravím, v nové aktualizaci stále chybí úsek Bystřice - Třinec anebo já mám něco špatně ?
Nedodělal jsem to protože mi odešla grafika bohužel. Stačí se podívat do mapky, kterou jsem přiložil k verzi 09.20150425. Hned by jsi věděl.
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Pomeranč »

Takže tady jsou moje chyby video oficiální jsem neviděl tak nevím co tam má být správně a co ne ale tady jsou moje poznatky.
1. Bohumín konce nástupiště. 2.Dolní Lutyně stožáry nad nástupištěm 3. Začátek Dětmarovic to stejné 4. Karviné most levituje 5. Karviná za Darkovem opět levituje most 6. Za zastávkou Louky nad Olší chybí most přes cestu 7. V Českém Těšíne mi ze začátku levitují domy 8. Opět Těšín domy na druhé straně nástupiště nevím jestli tam nějaké jsou 9. Nákladní nádraží opět Těšín zase elektrické stožáry 9. Za Těšínem to samé 10. Ropice zastávka také plus spodní část mostu. 10. Před Třincem most a levituje mi tady také návěstidlo. 11. Třinec levituje celé potrubí 12. Rozestavěný Třinec město i Vendryně mi názvy stanic levitují 12. Návsí na nádraží levituje auto a opět na konci nástupiště název stanice. 13. Za Bocanovicemi opět most 14. 2,5 km před Mosty u Jablůnkova opět most a to samé také v samotném Jablůnkově
Jinak si myslím že je to fakt hodně dobrá trat :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
raduzz
Příspěvky: 123
Registrován: stř 31. pro 2014 14:24:18
Bydliště: Česká republika

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od raduzz »

Tady jel Vlastik mezi Bohumínem a Mosty u Jablunkova, můžeš to porovnat

https://youtu.be/Kt2a-Ta_8lk
https://youtu.be/Ufik_ZSt7P8
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Pomeranč »

Díky za to video díku tomu jsem zjistil že toho chybí ještě daleko více od různých lávek po sklady, jeřáby, paneláky na konci Třince, různé věže, továrny, nástupiště jejich zastřešení a již zminované mosty a kamené stěny. Takže je toho celkem spousta ale jinak jsem při instalaci postupoval přesně podle návodu a stejně mi tam toho fakt ještě dost chybí. Jedinné co z doporučených dodatků nainstalované nemám je k ZSR 170 ten americký oficiální addon ale pochybuju že tam bude zbytek věcí spíše se mi zdají jak z italských stránek ale jak říkám u ostatních opravdu fakt nevím.
Vlastik

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Vlastik »

Pomeranč píše:Díky za to video díku tomu jsem zjistil že toho chybí ještě daleko více od různých lávek po sklady, jeřáby, paneláky na konci Třince, různé věže, továrny, nástupiště jejich zastřešení a již zminované mosty a kamené stěny. Takže je toho celkem spousta ale jinak jsem při instalaci postupoval přesně podle návodu a stejně mi tam toho fakt ještě dost chybí. Jedinné co z doporučených dodatků nainstalované nemám je k ZSR 170 ten americký oficiální addon ale pochybuju že tam bude zbytek věcí spíše se mi zdají jak z italských stránek ale jak říkám u ostatních opravdu fakt nevím.
No pokud vidíš po zemi bílé flašky ,tak to jsou chybějící objekty a těch ti tam chybí hodně.
Další by nebylo od věci ty náhledy dát třeba po 4,5 vedle sebe aby člověk nemusel rolovat jak ma...,
je potřeba zakoupit ještě european assets pack ze kterého se taky dost věcí čerpá.
Potom tratě od Romana72 (trestovací trat a uzkokolejka) .Další všechno stáhnout ze stránek od Hekla,objekty Josef72,a moje objekty.
proštudovat celé vlákno.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Screeny si pojdu až budu doma. Továrny jsou většinou použité originál z různých tratí. Nevím proč ti chybí TV. Máš nainstalovanou testovací trať? Jinak české objekty by měli být všechny v balíku co jsem hodil na download. Projdu screeny a napíšu. Jo a ještě se zeptám co mas za verzi hry.
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Pomeranč »

Vlastíku díky za ty screeny se omlouvám příště budu chytřejší. :| Jinak co se týče addonů ty mám z těch potřebných mám všechny jak Romanovu trat (update 4.0)funguje úplně bez problému, dále úzkorozchodku od Pikka taky ok a samozřejmě i PBO. Asset pack mám oficiální stejně jako Taurusy a RW 2015 ve verzi 50.5 a. Takže tímhle to určitě nebude včera jsem celý večer zabil hledáním souborů jak do PBO tak do této trati (myslím tím projel jsem všechna vlákna k tratím a stahoval). Upřímně já rád bádám a hledám si věci sám a nerad bych tady Kamata otravoval ale tady fakt nevím.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

1) v poradku, casem opravim
4) most z addonu CajonPass
5) v poradku
6) v poradku
7) v poradku, most ma na pevno pylire a proto jsou i na kolejích, casem nejak opravim.
8) v poradku
9) nevidim zadny problém
14) v poradku
15) most z addonu CajonPass
16) v poradku
17) Scenery~Track_objects2~CD_NavlavN5_2pL.xml ( v baliku prilozena brana je )
18), 19), 20) podpery z addonu CajonPass
21) v poradku
22) Stations~Block05.xml - nevim z jakeho je to addonu
23), 24) mosty v balkuku prolozene jsou...
25) Scenery~Bridges~BK_block_pillars_4lane.xml ( pak prilozim do baliku )
26) nasep ( nevim odkud je ) ( v balíku není )
27) stříška, taky z nějakého originálního addonu ale nevím ze kterého. ( v balíku není )
u TV nevim kde je problém, v baliku prilozene jsou.
Mas u zobrazování objektů šoupátko úplně vpravo ? (10 lvl)
Pomeranč
Příspěvky: 29
Registrován: úte 22. dub 2014 20:42:24

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Pomeranč »

Vzdálenost mám nastavenou jak píšeš, taky mám zkušenost že pokud je menší některé věci se nezobrazují jen se chci zeptat co máš koupené za tratě protože já si ted z přesvědčení že si zajedu jednu aktivitu koupil i když ne moc rád trat Hamburg-Hannover a najednou mi v Dětmarovicích přibyla budova elektrárna a nějaké komíny takže fakt nevím nemám mít ještě nějaké jiné oficiální addony? Protože kromě této trati mám ještě Cajon-Passu, Munich-Augsburg, Munich-Garmisch pak San Diego,Los Angeles a New York jiné tam nemám.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od anry »

Zdravím, ve stanici Mosty u Jablunkova mam z každe strany díry mezi kolejištěm, jak jsou pod tratí ty podjezdy. Ale na videu tam ty díry nejsou. Ani sifonky tam nemam, tak co s tim? Díky
http://www.jpeg.cz/images/2015/05/01/HG9AS.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2015/05/01/mHpMl.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2015/05/01/JfXW8.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2015/05/01/IuaXm.jpg
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Mrknu na to a jestli objekty najdu tak přidám do balíku.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Pomeranč píše:Vzdálenost mám nastavenou jak píšeš, taky mám zkušenost že pokud je menší některé věci se nezobrazují jen se chci zeptat co máš koupené za tratě protože já si ted z přesvědčení že si zajedu jednu aktivitu koupil i když ne moc rád trat Hamburg-Hannover a najednou mi v Dětmarovicích přibyla budova elektrárna a nějaké komíny takže fakt nevím nemám mít ještě nějaké jiné oficiální addony? Protože kromě této trati mám ještě Cajon-Passu, Munich-Augsburg, Munich-Garmisch pak San Diego,Los Angeles a New York jiné tam nemám.
mam cajon pass route, cologne - dusseldorf, hamburg hannover route , horseshoe curve route, lonson to brighton route, munich - augsburg route, northeast corridor route, sherman hill route, somerst a dorset railway route.
Zamčeno