Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

V Trutnově hl.n. jsou tři typy kolejí a to SZDC kolej dřevo 7 a na manipulačních kolejích SZDC kolej dřevo 6 a SAD_DE_local 2_rusty.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Vlastik »

Je to v mnoha dalších stanicích, ale právě v Trutnově jsou takhle vpodstatě všechny výhybky. Děkuji za jakoukoliv odpověď.
Tobe chybi jen textury,tak to jsi na tom dobre,me chybi cele koleje ale ne na hlavnim ale v dalsich stanicich v Trutnove a na vlecce. :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
hold kdo umi ten umi.
Mám problém právě taky s nástupem lidi ale je to i v hlavní stanici při aktivitě Sp 1870 s bardotkou...Neví někdo náhodou proč či jaký důvod to může být? Díky za odpověď.
no jel jsem to nekolikrat a jedine kde se neotevrely dvere byl Nachod zastavka,,jinak se otevreli vsude,je pravda ze Opocno a Nove mesto se otevrou na druhou stranu kdyz jedu primo,ale to je chyba hry ne moje. Tohle by slo jedine resit ze by se zkratila znacka a tak by to vychazelo jako ve Vaclavicich.

Dalsi je ten fakt ze s 749 +2x os.vozy,nemohu dodrzet casy dle jizdiho radu,ani u jedne aktivity coz nechapu ,kdyz tam jezdi 854+Btn a nemyslim ze by 854 mela lepsi odpich nez 749. Kdyz tam zadam cas dle SJR tak jsem v cervenych cislech. Uvidime jestli nekdy vyjde ta 854 jestli se to bude stihat. Treba ted Sp1875 nejsem schopen od Vaclavic jizdni rad dodrzet,jizdni doba je tak nasponovana ze i kdyz kratim pobyty na 1/2 minuty tak stejne jedu pozde s 749.
mates478
Příspěvky: 9
Registrován: sob 12. zář 2015 22:20:30

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od mates478 »

Vlastíku díky za objasnění. Protože ano máš pravdu ta aktivita je nesmyslna z Týniště to nestíhám absolutně ty časy stíhat navíc aktivita zahlasí odjezd až po rozjetí soupravy asi o cca 30 metru a to sem tam čekal i minutu navíc jestli upozorní na odjezd a přitom nic. A hlavně ani ty lidi nenastoupí prostě nic. Je ještě jedna aktivita na Kladské pomezí takže zkusím jestli to náhodou nebyla chyba u tam toho spěšnáku.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Vlastik »

mates478 píše:Vlastíku díky za objasnění. Protože ano máš pravdu ta aktivita je nesmyslna z Týniště to nestíhám absolutně ty časy stíhat navíc aktivita zahlasí odjezd až po rozjetí soupravy asi o cca 30 metru a to sem tam čekal i minutu navíc jestli upozorní na odjezd a přitom nic. A hlavně ani ty lidi nenastoupí prostě nic. Je ještě jedna aktivita na Kladské pomezí takže zkusím jestli to náhodou nebyla chyba u tam toho spěšnáku.
to je ale tim ze ti nenastupuji cestujici tak ti to nenapise odjezd,jedine ze by jsi prijel pozde do Tyniste kde je 1/2 minuty pobyt a odjezd je po postaveni navestidla v 9:09 ,vzdy davam na pripravu 749 zhruba 3 minuty,odjezd z Tyniste je dan pevne v 9:11:30/9:12:05,V zasade jsem to o 10 minut cele posunul jeikoz jsem nevedel jak nasimulovat vic provozu v Teplicich kde stoji 20 minut,tak jsem to zkratil na 10.minut a hodil tam posuny. Tim ze je umele zpozden ty jizdni doby se stihaji v pohode po celou dobu do Tepic,dal je to bud a nebo,ale to jsem psal ze tam jsou spatne rychlosti.
Naposledy upravil(a) Vlastik dne čtv 12. led 2017 18:31:45, celkem upraveno 1 x.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Koleje vám chybí v Trutnově Střed, na vlečce elektrárny Poříčí . Pracuji na tom, sjednocuji koleje a co nejdříve vydám aktualizaci 2, kde budou opraveny tyto koleje a jiné.
Uživatelský avatar
adamec475101
Příspěvky: 57
Registrován: úte 12. dub 2016 17:48:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od adamec475101 »

Tak tady nahrávám ty fotky, doufám že pomůže.
https://postimg.org/image/ukoj52n0n/
https://postimg.org/image/4dnc944qv/
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Aktualizace 2 na stažení zde: http://rw.simtrains.eu/kladske_pomezi/T ... pomezi.rar
-opravena levitace vegetace Tyniště n. O. - Náchod ( pokud jsem něco přehlédl, upozorněte mne)
-opraveno nástupiště ve Velkém Poříčí
-opravena kolej 4bEND v Náchodě, ( snížení na úroveň ostatních kolejí)
- částečná výměna 2D vegetace za 3D
-opravena traťová rychlost na trati D3 Teplice n.M. - Trutnov střed (v Teplicích město na mostě nevím?)
-opraveny kilometrovníky, přesnější polohy na trati D3
-výměna kolejí v Elektrárně Poříčí ( odbočka z Trutnova střed)
výměna některých kolejí v Trutnov střed ( hlavně vlečky )
výměna některých kolejí v LD v Trutnov hl.n.

Součástí tratě je Asset Milva, nakopírujte do Assets/CS_addon. - přibyla vegetace 3D, v editoru pod Mil
Původní verzi si případně zálohujte nebo odstraňte a instalujte do čisté složky Content/Routes.
Snad jsem na nic nezapomněl a snad tato aktualizace pomůže.
Jinak jsem s kolejemi v úseku Tyniště n.O. - Meziměstí - Broumov nehýbal.
Bohužel neporadím, proč chybí textury pod výhybkami v Trutnově hl.n.. Snad to Vlastíku rozlouskneš. Děkuji.
Naposledy upravil(a) Míla dne čtv 12. led 2017 19:49:32, celkem upraveno 1 x.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od anry »

Mě ty textury pod vyhybkama chybí i v Týništi.
Obrázek
A to jsem si myslel že su v pohodě.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od anry »

Tak jsem to prubnul, jestli se náhodou ty vyhybky nezměnili, a nic. Ale všim jsem si jiné věci, hrozne bliká nástupiště v Týništi. Jako kdyby byly dva na sobě, nebo se nějak překrývaly.
Obrázek
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Vlastik »

Mě ty textury pod vyhybkama chybí i v Týništi.
Tohle si bude muset vyresit Mila,jelikoz moje prace na vlecce koncila zde v tomto smeru,obracene jsou polozeny koleje nove,jak je na screnu,dal je to puvodni kolejivo co mel Mila,je se zelenou travou,tak vubec nevim co je to za druh a hlavne ci je to kolej. Ja jsem stavel cele osobni koleje i nove+nakladni v Tynisti.
Obrázek Obrázek
Tim padem je tu jeste jeden druh kolejiva co chybi i tomu druhemu clenovi v Trutnove.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

anry píše:Tak jsem to prubnul, jestli se náhodou ty vyhybky nezměnili, a nic. Ale všim jsem si jiné věci, hrozne bliká nástupiště v Týništi. Jako kdyby byly dva na sobě, nebo se nějak překrývaly.
Obrázek
Ano, jsou dvě nástupiště, částečně na sobě. Když Vlastík opravoval Tyniště n.O. tak mě psal, že časem udělá na míru, jelikož se mu toto nelíbí. Tak Vlastíku, kdybys byl tak laskav a zkusil to jak budeš mít náladu a čas. Nebo mě poraďte, jaké sem mám dát, aby bylo zahnuté podél koleje jako ve skutečnosti.
Děkuji.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

anry píše:Mě ty textury pod vyhybkama chybí i v Týništi.
Obrázek
A to jsem si myslel že su v pohodě.
Zkusím vyměnit na vlečce koleje a uvidíme, zda se textury objeví.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Vlastik »

Ano, jsou dvě nástupiště, částečně na sobě. Když Vlastík opravoval Tyniště n.O. tak mě psal, že časem udělá na míru, jelikož se mu toto nelíbí. Tak Vlastíku, kdybys byl tak laskav a zkusil to jak budeš mít náladu a čas.
Ano to jsem slibil,vsak ale nebudu delat jak ti si piskas,to jsem uz u tebe zazil,kdy jsem se nabidnul ze ti pomohu tak jsem myslel obcas neco opravit,ne ze pomalu budu musete vsechno prestavet aby to bylo sjizdne a stravil jsem pres mesic s tvoji trati. Sami to vsichni vidi par km a vsechno blbe (Teplice-Adrspach.)
Takze,jeste jsem slibil cedule a to nastupiste,to bude az se dostasnu k 3Ds max.
To nastupiste si musim zmerit a oblouky taky,takze to je vice mene spise o zkouseni. Ted me bavi delat aktivity,je to takove ze si delam podle sebe a nikdo me nediriguje. Ale jsem rad ze si mohu i virtualne dojet nakoupit do polska. :D
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Kal000px »

Nemusíš zkoušet vůbec nic, stačí označit koleje ve stanici, dáš Ctrl+C a Ctrl+Shift+E a do složky Railworks/Export se ti exportuje .obj soubor s geometrii označených koleji - funguje i na nejaky nastupiste, mosty, silnice, šle jen loft objekty. Je to presne kvůli tomu, abys mohl delat objekty na míru a nemusel si nic zkoušet ;)
Jede jede mašinka..
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Vlastik »

Kal000px píše:Nemusíš zkoušet vůbec nic, stačí označit koleje ve stanici, dáš Ctrl+C a Ctrl+Shift+E a do složky Railworks/Export se ti exportuje .obj soubor s geometrii označených koleji - funguje i na nejaky nastupiste, mosty, silnice, šle jen loft objekty. Je to presne kvůli tomu, abys mohl delat objekty na míru a nemusel si nic zkoušet ;)
To jsou vymozenosti,diky za typ. :idea:
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Vlastik píše:
Ano, jsou dvě nástupiště, částečně na sobě. Když Vlastík opravoval Tyniště n.O. tak mě psal, že časem udělá na míru, jelikož se mu toto nelíbí. Tak Vlastíku, kdybys byl tak laskav a zkusil to jak budeš mít náladu a čas.
Ano to jsem slibil,vsak ale nebudu delat jak ti si piskas,to jsem uz u tebe zazil,kdy jsem se nabidnul ze ti pomohu tak jsem myslel obcas neco opravit,ne ze pomalu budu musete vsechno prestavet aby to bylo sjizdne a stravil jsem pres mesic s tvoji trati. Sami to vsichni vidi par km a vsechno blbe (Teplice-Adrspach.)
Takze,jeste jsem slibil cedule a to nastupiste,to bude az se dostasnu k 3Ds max.
To nastupiste si musim zmerit a oblouky taky,takze to je vice mene spise o zkouseni. Ted me bavi delat aktivity,je to takove ze si delam podle sebe a nikdo me nediriguje. Ale jsem rad ze si mohu i virtualne dojet nakoupit do polska. :D
Vlastíku,
nevím proč takhle vyvádíš, slušně jsem tě požádal, stačilo napsat, ano vím o tom, udělám, jak bude čas. Nic víc, nic míň.
A pořád mě nepředhazuj, že to mám blbě. Holt nejsem takový borec jako ty. Rád bych v klidu dokončil trať a vydal.
motorak28
Příspěvky: 59
Registrován: stř 02. bře 2016 11:14:00

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od motorak28 »

Ahoj, v této trati nemám koleje-na druhém screenu jsou ty koleje, které nemám. Umístěte prosí link na stažení děkuji moc.
latich
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 21. črc 2016 16:20:52

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od latich »

Zdravím,nevím proč,ale mezi Týništěm nad Orlicí a Bolehoští mi od křižování tratí na mostě až po Bolehošť zmizely koleje nebo jsem si je nedopatřením smazal.Porad mi někdo co mi chybí popřípadě,kde se to dástáhnout.Díky.latich
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

To jsou koleje od KaMata SZDC beton 11, stáhni si jeho trať. Jinak jsou ve složce Assets\Roman72\SZDC\RailNetwork\Track\Koleje321\ .Mám je na více úsecích tratě
Mila
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Vlastik »

Kdo pojede QD z Tepice n/M. - Trutnov - Svoboda n/U.,nebo SP z Tyniste,
tak uz nebude muset patrat kde se nachazi a bude si to moc precist :D :
Obrázek[url=https://postimage.org/]
Odpovědět