Morava

Připravované nebo vydané tratě do RS
Zamčeno
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od anry »

Tak jo. Co ten dalnicni most za Těšínem, je jen pres koleje a auta levitují vzduchem jak v Navratu do budoucnosti 2 :twisted: To tak ma bejt? Jestli jo tak si pockame na priste.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

anry píše:Tak jo. Co ten dalnicni most za Těšínem, je jen pres koleje a auta levitují vzduchem jak v Navratu do budoucnosti 2 :twisted: To tak ma bejt? Jestli jo tak si pockame na priste.
No dobrá extra pro tebe ten most dodělám :) Příště už ho tam budeš mít :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

Dodo píše:
KaMat píše:Ale kritizujte :D Ať vím co opravovat. Jindy vám to jde líp :D
Kritiku? mohol by si to uploadnúť prosím niekde inde? :D mám aj predplatené uložto a ani za nič nejde stiahnúť po pár MB mi napíše "zlyhanie" a keď sťahujem čokoľvek iné tak v pohode stiahne. Ale díky vopred za aktualizáciu.
http://rw.simtrains.eu/KaMat/2Zilina-Os ... 151112.zip
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od anry »

KaMat píše:
anry píše:Tak jo. Co ten dalnicni most za Těšínem, je jen pres koleje a auta levitují vzduchem jak v Navratu do budoucnosti 2 :twisted: To tak ma bejt? Jestli jo tak si pockame na priste.
No dobrá extra pro tebe ten most dodělám :) Příště už ho tam budeš mít :)
Ptal jsem se jestli je to tak docasny nebo me zase neco chybí. Ale ses hodnej. :twisted:
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

Dočasně to je... Ale už moc dlouho a popravdě už i mě ten most začal stát když jsem pod nim jezdil.
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od michal3110 »

Ahoj, mam v tom nejako zmetok, stiahol som aktuálnu verziu trate a mám tam iba úsek Prerov-Olomouc. Je chyba u mna ? čo je zle? Treba stiahnuť čo? Díky
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

michal3110 píše:Ahoj, mam v tom nejako zmetok, stiahol som aktuálnu verziu trate a mám tam iba úsek Prerov-Olomouc. Je chyba u mna ? čo je zle? Treba stiahnuť čo? Díky
Máš tam Všechno neboj jen to není s ostravskem ještě kolejově propojené. Otevři mapu a koukni na východ.
michal3110
Příspěvky: 61
Registrován: pon 30. dub 2012 19:53:32

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od michal3110 »

Máš tam Všechno neboj jen to není s ostravskem ještě kolejově propojené. Otevři mapu a koukni na východ.
A fakt :D tak teraz si ma dostal teším sa na prepojenie a to bude zatial asi jedna s najdlších tratí čo do RW sú :) držím palce
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od anry »

Tak mam jeste par dotazů. Ten Třinec je teda nebo neni hotovej? Na nadrazi nemam troleje a lidi zase chodi po pás v nastupišti. A v tech Mostech u Jablunkoa jsou pořád ty diry v kolejisti, proste pred nadrazim i za nadrazim jsou koleje ve vzduchu. Uz jsem kdysi daval obrazky.Oboji je oznaceno na mapce cervene.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

anry píše:Tak mam jeste par dotazů. Ten Třinec je teda nebo neni hotovej? Na nadrazi nemam troleje a lidi zase chodi po pás v nastupišti. A v tech Mostech u Jablunkoa jsou pořád ty diry v kolejisti, proste pred nadrazim i za nadrazim jsou koleje ve vzduchu. Uz jsem kdysi daval obrazky.Oboji je oznaceno na mapce cervene.
Třinec dodelany neni. V mostech je použitej podklad pod koleje z nějakého addonu.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od anry »

KaMat píše:
anry píše:Tak mam jeste par dotazů. Ten Třinec je teda nebo neni hotovej? Na nadrazi nemam troleje a lidi zase chodi po pás v nastupišti. A v tech Mostech u Jablunkoa jsou pořád ty diry v kolejisti, proste pred nadrazim i za nadrazim jsou koleje ve vzduchu. Uz jsem kdysi daval obrazky.Oboji je oznaceno na mapce cervene.
Třinec dodelany neni. V mostech je použitej podklad pod koleje z nějakého addonu.
Jojo, to jsi psal i minule, jenze tam neni ani zadna sifonka.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

Co je sifonka ? Jak najdu nejakou alternativu toho podkladu tak ho pak vymenim.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

aha :D
Udelej pro me prosimte ještě malickost. Screenecek pls pls :)
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od Hekl338 »

Ten screen mal byt davno. 80% prispevkov pri kazdom dotaze je zbytocnych prave preto :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

Zatim jen 29 stránek Helke :) Mám co dělat abych tě dohnal :P
Vlastik

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od Vlastik »

KaMat píše:Co je sifonka ? Jak najdu nejakou alternativu toho podkladu tak ho pak vymenim.
No bylo by dobré se držet zažitého názvu "láhev o mléka" protože potom si to pojmenuje každý jak chce a nikdo to nebu de vědět,že to je třeba bombička. :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

To máš fuk. Jak nevím tak se zeptám ne ? :D testoval vůbec někdo ten novej úsek??
Vlastik

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od Vlastik »

KaMat píše:To máš fuk. Jak nevím tak se zeptám ne ? :D testoval vůbec někdo ten novej úsek??
no já teda zatím ne,protože jsem na mrtvici z tratě praha-benešov,spíše s návěstidel. :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od KaMat »

Vlastik píše:
KaMat píše:To máš fuk. Jak nevím tak se zeptám ne ? :D testoval vůbec někdo ten novej úsek??
no já teda zatím ne,protože jsem na mrtvici z tratě praha-benešov,spíše s návěstidel. :D
Zas tak dlouhá není. To se dá opravit pa pár hodin. :D
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Praha-Zilina-Katovice

Příspěvek od anry »

Hekl338 píše:Ten screen mal byt davno. 80% prispevkov pri kazdom dotaze je zbytocnych prave preto :D
Ty screeny tu uz davno jsou, nekde o par stranek zpet, uz kdyz jsem na to upozornoval snad pred dvema aktualizacena. Ale udelam ho klidne znovu. http://railsimulator.simtrains.eu/viewt ... &start=460
Zamčeno